24 трав. 2018

Ляльковий театр

До дітей завітав у гості ляльковий театр з виставою "Колобок на новий лад"
17 трав. 2018

Свято вишиванки

Українці відзначають Всесвітній день вишиванки. Це свято національної єдності . Діти прийшли до садочку в українських вишиванках та в іншому вбранні з елементами національного колориту. Зі святом!
10 трав. 2018

Зустріч з патрульною поліцією

Інспектор патрульної поліції завітав до наших дітей з бесідою "Правила дорожнього руху для дошкільнят"
18 квіт. 2018

Навчання з питань надзвичайних ситуацій

В закладі дошкільної освіти проведено протипожежне тренування, під час якого дітей та працівіників навчали швидко реагувати на надзвичайні ситуації. Діти та персонал були евакуйовані до школи №35.
11 квіт. 2018

Свято Пасхи

З Великоднем, днем святим та чистим, діти вітали всіх сьогодні. Не можна собі уявити Великодніх свят без барвистих, кольорових писанок, крашанок.
23 бер. 2018

Методичне об’єднання

На базі закладу дошкільної освіти пройшло методичне об’єднання для вихователів середніх груп та вихователів-методистів на тему "Економічне виховання дошкільників в сучасних умовах"
7 бер. 2018

Свято 8 Березня

В усіх вікових групах пройшли свята, де діти вітали своїх мам та бабусь зі святом 8 Березня! Ми приєднуємося до привітання дітей! Милі жінки! Здоров‘я вам, кохання, щоб у серці завжди жила весна!
26 лют. 2018

Благодійна акція "Від дітей Основ’янського району для дітей міста Красногорівка"

Шановні батьки! Звертаємось до Вас с проханням підтримати та посприяти придбанню благодійної допомоги для дітей міста Красногорівка, які постраждали анаслідок ведення бойових дій.
15 лют. 2018

Тиждень безпеки

З 19 по 23 лютого в дошкільному закладі пройде зимовий Тиждень безпеки. Давайте разом будемо вчити дітей турбуватися про своє життя та здоров’я!
30 січ. 2018

Колективний перегляд

В дошкільному закладі пройшов колективний перегляд заняття з фізичної культури в ІІ молодшій групі №2 за методикою С.Єфименка "Непосиди-мишенята"