2017 - рік Японії в Україні

Oбрано офіційний логотип «Року Японії в Україні», присвяченого святкуванню 25 річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. Цей логотип створений японським графічним дизайнером паном Томоо Каваі, який проживає у префектурі Шіга. Головним мотивом у цьому логотипі стали національні прапори обох країн. Хіномару (японська назва прапору Японії) і пасхальне яйце притуляються один до одного, чим символізують дружні відносини між Японією та Україною. Даний дизайн було обрано серед 32 інших пропозицій, представлених на розгляд Посольства Японії у період від 22 серпня до 7 жовтня 2016 року

Сучасна Японія недарма вважається батьківщиною сонця. Саме тут починається новий день. На сьогоднішній день ця дивовижна країна поєднує в собі сучасні нанотехнології і багатовікові традиції. Хмарочоси мегаполісів мирно сусідять із стародавніми храмами і священними воротами духів, розкішні готелі - з традиційними японськими реканах, а дорогі SPA-салони - з національними лазнями Офуро. Таке незвичайне держава, як правило, приваблює туристів своєю неповторною атмосферою та архітектурою. Карта Японії показує, що тут все знаходиться на досить скромному відстані один від одного. Наприклад, діти за один приїзд можуть відвідати всі кращі парки розваг: «Діснейленд», «Дісней-Сі», «Майнленд Осарідзава» і т.д. До речі, варто звернути увагу на той факт, що ціни в країні Висхідного сонця зашкалюють, а поняття туристичної сезонності відсутня. Тому Японію більше люблять бізнесмени і заможні туристи. Хоча пам'яток тут величезна кількість. Столицею країни є Токіо. У число найбільш великих міст, окрім столиці, входять Осака, Кобе, Кіото, Нагоя. Найбільший морський курорт розташувався на архіпелазі Окінава.