Історія

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 52 комбінованого типу Харківської міської ради» заснований у 1955 році державним підприємством «Південна залізниця».
З 01.06.2001року дошкільний заклад був переданий в Червонозаводський районний відділ освіти.

Очолює  заклад дошкільної освіти завідувач Шмельова Ольга Вячеславівна, освіта – вища, педагогічна, педагогічний стаж – 38 років. Освітній процес в ЗДО  здійснюють 15 творчих педагогів, з них: 1 вихователь-методист, 9 вихователів, 2 музичні керівника, 1 вчитель-логопед, 1 практичний психолог. 11 педагогів мають вищу педагогічну освіту.
Створено колектив педагогів – однодумців, які своїм сердечним ставленням, величезними зусиллями розуму, серця і волі виховують маленькі особистості.
Діяльність  закладу направлена на на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного розвитку дітей; формування особистості дитини, її всебічний розвиток, набуття дитиною життєвих компетентностей та готовності продовжувати освіту.
ЗДО веде поглиблену роботу з економічного виховання дошкільників.

Сьогодні заклад дошкільної освіти це:

* сучасні приміщення, які відповідають всім санітарно-гігієнічним вимогам та обладнані наглядно-дидактичним матеріалом для всебічного розвитку дитини;

* музичні зали - 2, психологічний, медичний та методичний кабінети;

* ігрові майданчики з сучасним обладнанням;

* спортивний майданчик для занять фізкультурою та спортом.