Правила прийому до ДНЗ

Для зарахування дитини у дошкільний навчальний заклад необхідно надати:
  •  заяву батьків або осіб, які їх замінюють;
  •  медичну довідку про стан здоров’я дитини;
  •  довідку дільничого лікаря про епідеміологічне оточення;
  •  свідоцтво про народження дитини.
  •    Чекаємо на вас!

Для зарахування дитини до логопедичної групи додатково додається:
висновок обласної психолого-медично-педагогічної  консультації.

Шановні батьки!
03 січня 2016 року перелік осіб, які мають право на пільги при зарахування дітей в ДНЗ суттєво змінився. Тепер діти працівників міліції і прокуратури мають бути зарахованими на загальних умовах.
Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей у дошкільні навчальні заклади:
1. Дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово). Згідно з п.17 статті 20 та п.2 статті 30 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".
2. Дітям військовослужбовцям (позачергово). Згідно з п.4 статті 13 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".
3. Дітям військовослужбовців військових прокуратур (першочергово). Згідно з п.4 статті 83 Закону України "Про прокуратуру". Документ ВРУ 1697-18.