28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

15 вер. 2020

Конкурс малюнка

У дитячому садку пройшов конкурс малюнків. Діти працювали з задоволенням і залишилися сповнені позитивними емоціями.
1 вер. 2020

Вітаємо з Днем знань!

В новому форматі сьогодні пройшло свято 1 вересня. На кожному ігровому майданчику в межах групи було організовано святкування Дня знань. І нехай ми ще не в школі, але все-таки сміливо і впевнено відкриваємо цей світ і отримуємо нові знання. Нехай все у наших діток складається добре і успішно, нехай з легкістю запам'ятаються букви і цифри, нехай буде непереможне бажання вчитися і веселитися. Бажаємо їм міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже знання – це сила!
31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

25 серп. 2020

Святкуємо День Незалежності

Святково і урочисто пройшло свято до Дня Незалежності в комунальному закладі. Музичні керівники разом з вихователями підготували незабутнє свято, на якому прославляли нашу державу у віршах, оспівували її у піснях.
21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України

11 серп. 2020

Маленькі дослідники

Діти відкривають секрети властивостей предметів: що залізо ось яке, і чому воно важке. А ось пінопласт такий, він без сумніву - легкий. І дослідник кожен знає, що легкий предмет спливає. І важкий, як не збагнути, має здатність потонути. Діти багато що пізнали і чудово погуляли!
21 лип. 2020

Рух - це життя!

У нашому садочку в середній групі №7 була проведена розвага "Ми весело змагаємось та добре розвиваємось". Розвага була наповнена цікавими естафетами, конкурсами, іграми. Діти з великим задоволенням змагалися між собою та разом, дотримуючись соціальної дистанції та правил поведінки під час адаптивного карантину.
6 лип. 2020

Прогулянки з дітьми!

Заняття, ігри, розваги з малятами максимально проводяться на свіжому повітрі. Освітній процес організовано з дотриманням вимог в умовах адаптивного карантину.
22 черв. 2020

Цікаво проводим літо!

Там, де музика лунає, кожен гарний настрій має. Там, де весело усім, не страшний і карантин!