21 бер. 2024

Участь у акції «Нарру Мяу для Мурчика»

Дякуємо всім, хто долучився до акції «Нарру Мяу для Мурчика». Було зібрано та передано до притулку "Порятунок тварин Харків" близько 90 кг сухого та мокрого корму, 12 теплих ковдр. Разом ми зробимо цей світ добрішим!
15 бер. 2024

Всесвітній тиждень обізнаності про сіль

З 11 по 17 березня 2024 року відзначається Всесвітній тиждень обізнаності про сіль, метою якого є залучення суспільства до зменшення вживання солі у раціоні задля покращення здоров’я. Тож споживайте сіль з розумом, аби запобігти проблемам зі здоров’ям!
9 бер. 2024

210-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Тарас Шевченко все своє свідоме життя боровся за визволення українського народу. Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.
8 бер. 2024

Зі святом 8 Березня!

Вітаємо всіх жінок з Міжнародним жіночим днем! З 8 березня! Нехай разом із весняним теплом прийдуть до вас МИР, радість, надія, прекрасний сонячний настрій. Будьте в гармонії з собою, і нехай ця весна стане для вас щасливою!
28 лют. 2024

Заняття доброти

На цьому тижні у форматі онлайн були проведені заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин
11 лют. 2024

Птахи - наші друзі!

На цьому тижні з дітьми поговорили про пташок, яку користь вони приносять. Як зворотній зв'язок, отримали фотографіїї, як діти роблять еко-годівнички для наших пернатих друзів!
4 лют. 2024

4 лютого - Всесвітній день борьби проти раку

З 4 по 11 лютого МОЗ проводитиме інформаційно-роз‘яснювальну кампанію до Всесвітнього дня боротьби проти раку
1 лют. 2024

Говоримо про транспорт

Дітям дуже сподобалася тема цього тижня - "Транспорт". Батьки з бажанням поділилися світлинами, де діти малюють, ліплять або роблять аплікацію з різними видами транспорту.
26 січ. 2024

Тиждень здоров’я

З 22 по 26 січня в садочку пройшов тиждень здоров’я, в рамках якого вихователі в синхронному та асинхронному режимі провели заняття та дидактичні ігри валеологічного спрямування, де діти закріпили знання про складові здорового способу життя та їх значення для здоров'я.
22 січ. 2024

Епідсезон ГРВІ, грипу та COVID-19.

Шановні батьки! На сторінці "Медичне обслуговування" ви можете отримати корисну інформацію щодо профілактики ГРВІ, грипу та COVID-19.