2 лист. 2018

Козацькі розваги

В старших групах пройшла музично-спортивна розвага "Козацькі забави". Свято пройшло в дружній атмосфері, емоціональний настрій та дух змагання були присутні на протязі всього заходу. Хай не буде переводу козацькому роду!
18 жовт. 2018

Свято осені

Сьогодні в дошкільному закладі пройшло свято осені. Діти співали, грали, танцювали, побували в осінній казці та отримали подарунки від щедрої осені.
5 жовт. 2018

Вітаємо з днем працівників освіти!

Шановні колеги! Вітаємо вас зі святом! Хай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.
20 вер. 2018

Тематична розвага "Казки світлофора Моргайка"

В рамках Тижня безпеки з дорожнього руху в усіх групах пройшла тематична розвага "Казки світлофора Моргайка"
19 вер. 2018

Конкурс дитячого малюнку

В закладі пройшов І етап районного Конкурсу дитячого малюнку "Наше дитинство - найкраща пора", присвяченому Всеукраїнському Дню дошкілля"
14 вер. 2018

До дитячого садочка без сліз!

Дошкільний навчальний заклад – це нове місце не лише для малюка, а й для батьків. Саме вони завжди переживають, як там крихітка, а дитина відчуває величезний стрес, адже матуся кудись поділася. Тому потрібно підготуватися до цього періоду заздалегідь: відвідати дитсадок, переконатися, що там для дітей хороші умови відпочинку, ігор, смачна їжа, поспілкуватися з батьками діточок, які вже не перший рік ходять до обраного садочка. Читати далі.
3 вер. 2018

День Знань

Сьогодні дружний наш садок зібрав до купи всіх діток. Всі ми святкуємо День Знань.І нехай ми ще не в школі, але все-таки сміливо і впевнено відкриваємо цей світ і отримуємо нові знання. Нехай все у наших діток складається добре і успішно, нехай з легкістю запам'ятаються букви і цифри, нехай буде непереможне бажання вчитися і веселитися.
21 серп. 2018

Покладання квітів з нагоди дня визволення Харкова

Наші діти приймали участь у церемонії покладання квітів до памя’тника загиблим воїнам з нагоди Дня визволення Харкова в паркі станції Основа. Уклін живим! Загиблим слава!
15 серп. 2018

Раді вітати вас!

Наш дошкільний навчальний заклад готовий до зустрічі дітей у понеділок 20 серпня. Чекаємо на вас!
1 серп. 2018

Ремонтні роботи в ДНЗ

В дошкільному закладі тривають ремонтні роботи. Дякуємо всім нашим батькам за розуміння та допомогу!