12 лип. 2018

Звіт про виконання кошторису

Шановні батьки! До вашої уваги на сторінці "Прозорість та інформаційна відкритість закладу" розміщено звіт про виконання кошторису за І півріччя 2018 року.
4 лип. 2018

До уваги батьків!

Шановні батьки! З 16 липня по 17 серпня в дошкільному закладі буде тимчасово призупинено навчально-виховний процес у зв‘язку з ремонтними роботами. Наші діти можуть відівідувати дошкільний навчальний заклад №31.
19 черв. 2018

Зустріч з патрульною поліцією

В рамках проекту "Шкільний поліцейський" до наших дітей завітав інспектор патрульної поліції з бесідою про правила дорожнього руху.
8 черв. 2018

Увага! Літо!

Шановні батьки! Оздоровчий період триває. Наступають жаркі та спекотливі дні. Не забувайте, будь ласка, одягати дітям панамки! Крім того, головні літні убори повинні бути із натуральної тканини, не теплими. Бережіть здоров‘я своїх дітей!
31 трав. 2018

Випускні бали

30 травня пройшов випускний бал в групі №5, 31 травня - в групі №7. Любі діти! Роблячи сьогодні крок за межі улюбленого дитячого садка, ви ступаєте на абсолютно нову, незвідану стежку. Попереду вас чекають відкриття, казкові і веселі моменти, нова дружба. Так нехай вогонь знань, запалений в садку, міцніє з кожним днем, висвітлюючи шлях до нового, щасливого і дорослого життя!
24 трав. 2018

Ляльковий театр

До дітей завітав у гості ляльковий театр з виставою "Колобок на новий лад"
17 трав. 2018

Свято вишиванки

Українці відзначають Всесвітній день вишиванки. Це свято національної єдності . Діти прийшли до садочку в українських вишиванках та в іншому вбранні з елементами національного колориту. Зі святом!
10 трав. 2018

Зустріч з патрульною поліцією

Інспектор патрульної поліції завітав до наших дітей з бесідою "Правила дорожнього руху для дошкільнят"
18 квіт. 2018

Навчання з питань надзвичайних ситуацій

В закладі дошкільної освіти проведено протипожежне тренування, під час якого дітей та працівіників навчали швидко реагувати на надзвичайні ситуації. Діти та персонал були евакуйовані до школи №35.
11 квіт. 2018

Свято Пасхи

З Великоднем, днем святим та чистим, діти вітали всіх сьогодні. Не можна собі уявити Великодніх свят без барвистих, кольорових писанок, крашанок.