23 бер. 2018

Методичне об’єднання

На базі закладу дошкільної освіти пройшло методичне об’єднання для вихователів середніх груп та вихователів-методистів на тему "Економічне виховання дошкільників в сучасних умовах"
7 бер. 2018

Свято 8 Березня

В усіх вікових групах пройшли свята, де діти вітали своїх мам та бабусь зі святом 8 Березня! Ми приєднуємося до привітання дітей! Милі жінки! Здоров‘я вам, кохання, щоб у серці завжди жила весна!
26 лют. 2018

Благодійна акція "Від дітей Основ’янського району для дітей міста Красногорівка"

Шановні батьки! Звертаємось до Вас с проханням підтримати та посприяти придбанню благодійної допомоги для дітей міста Красногорівка, які постраждали анаслідок ведення бойових дій.
15 лют. 2018

Тиждень безпеки

З 19 по 23 лютого в дошкільному закладі пройде зимовий Тиждень безпеки. Давайте разом будемо вчити дітей турбуватися про своє життя та здоров’я!
30 січ. 2018

Колективний перегляд

В дошкільному закладі пройшов колективний перегляд заняття з фізичної культури в ІІ молодшій групі №2 за методикою С.Єфименка "Непосиди-мишенята"
19 січ. 2018

Щедрий вечір добрим людям!

Дошкільнята старших груп розіграли перед малятами закладу розвагу "Щедрий вечір! Добрий вечір!".
5 січ. 2018

Малі олімпійські ігри

В рамках Тижня фізкультури в дошкільному закладі проведено фізкультурне свято "Малі олімпійські ігри"
26 груд. 2017

Новорічні свята

Новорічні свята с Дідом Морозом, Снігуркою та іншими казковими персонажами, хороводами біля ялинки пройшли в усіх вікових групах. Всі діти отримали подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса! Дякуємо!
14 груд. 2017

Новорічні пригоди Марійки

Діти з бажанням подивились виставу "Новорічні пригоди Марійки". Дякуємо акторам!
1 груд. 2017

Фінал конкурсу "Крок за кроком"

На базі ДНЗ №345 пройшов фінал конкурсу "Крок за кроком", де наша команда "Дружба" групи №5 посіла ІІ місце. Вітаємо!