6 січ. 2021

Фізкультурне свято

В закладі в рамках тижня фізкультури пройшло фізкультурне свято "Здоров’я тим всміхається, хто фізкультурою займається"
30 груд. 2020

Новорічні свята!

Новий рік – найулюбленіше свято дошкільнят. Діти із задоволенням співали, танцювали, грали в ігри, не приховуючи святкових переживань і радісних почуттів. На святі панували доброзичливість, піднесений настрій, віра у здійснення самих чарівних і завітних мрій.
18 груд. 2020

День здоров’я

З метою навчання дітей здоровому способу життя, виховання бажання займатися фізкультурою та спортом для зміцнення свого здоров’я у закладі пройшов День здоров’я "Здоров’я - це сила"
10 груд. 2020

Розвага з правового виховання

В рамках тижня права пройшла розвага для дітей старшого дошкільного віку "Тато, мама, я - щаслива сім’я". Діти закріпили знання про те, що вони мають право на сім’ю, любов та піклування.
25 лист. 2020

Педагогічна рада

В цікавій інтерактивній формі з дотриманням соціальної дистанціцї пройшла педагогічна рада "Збереження та зміцненння здоров'я дітей - одне із головних завдань закладу"
10 лист. 2020

Консультація для педагогів

Була проведена консультація для педагогів «Збереження й зміцнення здоров’я дітей шляхом використання комплексу засобів фізкультурно-оздоровчої роботи та оптимізації рухової діяльності»
3 лист. 2020

Козацькі забави

В старших групах пройшла музично-спортивна розвага "Козацькі забави". Свято пройшло в дружній атмосфері, емоціональний настрій та дух змагання були присутні на протязі всього заходу. Хай не буде переводу козацькому роду!
23 жовт. 2020

Осінні свята!

З 15 по 23 жовтня в усіх вікових групах з дотриманням вимог карантину пройшли осінні свята. Весь цей час у садочку панував святковий настрій, адже осінній дивограй завітав у гості і приніс з собою незвичні та веселі дійства. Діти співали, грали, танцювали, побували в осінній казці та отримали подарунки від щедрої осені.
2 жовт. 2020

Посади ялівець дбайливими руками – хай розквітне місто разом з нами

У закладі дошкільної освіти № 52 пройшла акція «Посади ялівець дбайливими руками – хай розквітне місто разом з нами». Корнєва Ірина Миколаївна, заступник голови адміністрації Основ’янського району з соціальних та гуманітарних питань, разом з батьками та дітьми висадили кущі пахучого ялівцю.
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти