8 черв. 2021

Організація роботи влітку

Особливо актуальний напрям роботи в літній період - збереження та зміцнення здоров'я дітей, відновлення їх фізичного та пчихічного здоров'я. Тому для вихователів була проведена консультація "Організація фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми влітку"
1 черв. 2021

День захисту дітей

Весело у закладі пройшло свято «Веселковий світ дитинства», присвячене Дню захисту дітей. День захисту дітей – це не тільки улюблене свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
28 трав. 2021

Випускні бали

Випускні бали в групах №№5, 7 пройшли цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишиться у випускників на все життя! Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння й розуміння.
20 трав. 2021

День вишиванки

Педагоги та дошкільнята закладу долучились до святкування Дня вишиванки, який українці святкують цього року 20 травня. На святі панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими візерунками вишиванок.
5 трав. 2021

Великдень зустрічаємо, радіємо та граємо!

З давніх часів в Україні передаються традиції та обряди свят. Найголовнішим святом для кожного українця є Великдень. Христос Воскрес! Усе радіє, сміється сонечко з небес, прозора річечка ясніє, Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
29 квіт. 2021

Готуємося до Великодніх свят

Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят і тому вихованці закладу активно готуються до нього: вчать вірші-привітання до свята, розмальовують писанки.
15 квіт. 2021

Веселі естафети!

Весело і цікаво пройшла фізкультурна розвага "Веселі естафети". Діти приймали активну участь в естафетах та іграх.
1 квіт. 2021

День сміху в дитячому садку

Сьогодні в музичній залі лунав дитячий сміх, де їх чекали незвичайні перетворення. В гості до дітей завітали клоуни, які провели багато веселих конкурсів, завзятих ігор,цікавих естафет, галасливих змагань. Діти отримали величезний заряд бадьорості та настрою, які зберегли на протязі всього дня.
18 бер. 2021

Фізкультурна розвага

В закладі проведена фізкультурна розвага "Хто зі спортом міцно дружить - про здоров’я він не не тужить". Дошкільнята з великим задоволенням брали участь в спортивних іграх та естафетах, вболівальники активно підтримували учасників змагань. Розвага безумовно підняла настрій і надала заряд бадьорості та енергії малятам.
3 бер. 2021

Свято 8 Березня

Міжнародний жіночий день — одне з найніжніших і теплих свят року, яке знаменує собою прихід весни. У цей день прийнято вітати всіх жінок. Наші діти на святах також вітали своїх мам та бабусь зі святом! Ми приєднуємося до привітання дітей! Милі жінки! Здоров‘я вам, кохання, щоб у серці завжди жила весна!