9 черв. 2020

Ігри на свіжому повітрі

Багато часу наші дітки проводять на свіжому повітрі і там вони грають не тільки в рухливі та спортивні ігри, а й дидактичні! Сьогодні вони закріпляли знання про геометричні фігури.
2 черв. 2020

Заклад відновив свою роботу

З 1 червня заклад відкрив двері для наших вихованців. Сумлінно попрацював колектив, щоб підготувати приміщення та територію до прийому дітей.
29 трав. 2020

Алгоритм прийому дітей під час карантину COVID- -19

Шановні батьки! Ознайомтеся з алгоритмом прийому дітей під час карантину
27 трав. 2020

Правила роботи закладу під час карантину

Шановні батьки! Ознайомтеся з правилами роботи закладу під час карантину!
4 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги!

28 квіт. 2020

Чекаєм на вихованців - саджаєм квіти!

Саджання квітів - це привід зробити світ навколо наших діток ще красивішим!
23 квіт. 2020

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня!

13 квіт. 2020

Як розважити дитину під час карантину

Сьогодні, коли дитячі садки закриті на карантин, діти змушені цілими днями залишатися вдома. Як же розважити дитину в ситуації, коли ви не можете допомогти їй гуляти на вулиці і спілкуватися з друзями?
3 квіт. 2020

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 25.03.2020 №63 "Про внесення змін до наказу Департаменту освіти від 26.12.2019 №344" прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року закладів загальної середньої освіти міста Харкова розпочнеться після завершення строків карантину, визначених Кабінетом Міністрів України.
26 бер. 2020

Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня!

Загальноціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день до 24 квітня 2020 року включно. Відповідне рішення Уряду ухвалено 25 квітня 2020 року.