1 жовт. 2017

Вітаємо з днем працівників освіти!

Шановні колеги! Вітаємо вас зі святом! Хай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.
21 вер. 2017

Конкурс дитячого малюнку

В дошкільному закладі серед старших дошкільників пройшов І етап районного конкурсу дитячого малюнку з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля за темою: "Рідне місто - в серденьку моєму"
18 вер. 2017

Тиждень безпеки з дорожнього руху

В рамках Тижня безпеки в дошкільному навчальному закладі з 18 по 22 вересня проводяться заходи, направлені на підвищення обізнаності дитини з безпеки на дорозі.
1 вер. 2017

Вітаємо з Днем знань!

Сьогодні дружний наш садок зібрав до купи всіх діток. Всі ми святкуємо День Знань.І нехай ми ще не в школі, але все-таки сміливо і впевнено відкриваємо цей світ і отримуємо нові знання. Нехай все у наших діток складається добре і успішно, нехай з легкістю запам'ятаються букви і цифри, нехай буде непереможне бажання вчитися і веселитися.
22 серп. 2017

Покладання квітів з нагоди дня визволення Харкова

Наші діти приймали участь у церемонії покладання квітів до памя’тника загиблим воїнам з нагоди Дня визволення Харкова в паркі станції Основа. Уклін живим! Загиблим слава!
3 серп. 2017

Театр "Пінокіо"

До дітей завітав у гості театр "Пінокіо". Діти з задоволенням подивилися виставу "Пригоди Марійки у дитячому садку".
27 лип. 2017

Шановні батьки пільгових категорій!

Доводимо до Вашого відома, що КЗ «Харківський дитячий будинок «Родина» Харківської міської ради» проводить набір дітей пільгових категорій віком від 3-х до 6-ти років. 1 вересня 2017 р. в закладі будуть відкриті групи для цілодобового перебування таких дітей. Якщо ви опинились в складних життєвих обставинах, ви можете звернутися до нас! Наші контакти : м. Харків, бул. Жасміновий, 11/2. Тел. 97-41-72.
24 лип. 2017

Шановні батьки!

Оздоровчий період триває. Наступають жаркі та спекотливі дні. Не забувайте, будь ласка, одягати дітям панамки! Крім того, головні літні убори повинні бути із натуральної тканини, не теплими. Бережіть здоров‘я своїх дітей!
14 лип. 2017

Раді вітати вас!

Наш дошкільний навчальний заклад готовий до зустрічі дітей у понеділок 17 липня. Чекаємо на вас!
30 черв. 2017

Ремонтні роботи в ДНЗ

В дошкільному закладі тривають ремотні роботи. В коридорі корпуса №1 проводиться капітальний ремонт. Дякуємо всім нашим батькам за розуміння та допомогу!