25 бер. 2017

Суботник по благоустрію території

7 бер. 2017

Святкумо 8 Березня

Протягом 3,6,7 березня пройшли свята, де діти вітали своїх мам та бабусь зі святом 8 Березня! Ми приєднуємося до привітання дітей! Милі жінки! Здоров‘я вам, кохання, щоб у серці завжди жила весна!
21 лют. 2017

Колективний перегляд заняття з фізкультури

В групі №2 пройшов колективний перегляд заняття за методикою М.Єфименка "Як сніжинки з бурульками потоваришували"
10 лют. 2017

Виставка поробок та малюнків на тему "Харчування та здоров’я"

В рамках Тижня харчування оформлена виставка "Харчування та здоров’я". Запрошуємо вас відвідати цю виставку!
6 лют. 2017

Тиждень харчування

Харчування- головний чинник, який забезпечує нормальний ріст та розвиток дитини, її здоров’я. І тому з 6 по 10 лютого цікаво та пізнавально в дошкільному навчальному буде проходити Тиждень харчування.
23 січ. 2017

Зимовий тиждень безпеки

З 23 по 27 січня з метою навчання дітей питанню охорони життя та здоров 'я дітей в дошкільному закладі пройде тиждень безпеки.
16 січ. 2017

Зі старим Новим роком!

Новорічні посівальники щедрували, колядували та посівали, бажаючи всім щастя, здоров’я, достатку в Новому 2017 році!
11 січ. 2017

Фізкультурна розвага

Весело і цікаво на свіжому повітрі пройшла фізкультурна розвага "Снігові кучугури". Діти приймали участь в естафетах, іграх, хороводах.
27 груд. 2016

Новорічні свята

Новорічні свята с Дідом Морозом, Снігуркою та іншими казковими персонажами, хороводами біля ялинки пройшли в усіх групах. Всі діти отримали подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса!
12 груд. 2016

Запрошуємо на новорічні свята!

Шановні батьки! Запрошуємо Вас на новорічні свята! 23 грудня - в групах №№1,8; 26 грудня - в групах №№5,6,7; 27 грудня - в групах №№2,3,4.