24 лют. 2012

Масляна прийшла!

В садочку - Масляна! Масляна прийшла- весну дітям та дорослим принесла!
15 лют. 2012

День відкритих дверей

В садочку - день відкритих дверей! Малюки були раді бачити своїх батьків протягом дня.
2 лют. 2012

Загальні батьківські збори

В садочку відбулися загальні батьківські збори. Відповіді на свої питання батьки могли отримати від начальника управління освіти Нижника Олександра Степановича.
24 січ. 2012

Подарунки від школярів

Випускники нашого дитячого садочку (учні школи № 35) завітали до малюків з подарунками. Своїми руками вони зробили годівниці для птахів та разом з дошкільнятами розвісили їх на майданчиках!
13 січ. 2012

Колядки

Діти з бажанням колядували, вітали всіх з Новим роком! Не залишились без солодощів!
26 груд. 2011

Новий рік

Новорічні свята групах № 3, 4, 5, 6, 7, 8. Діти отримали подарунки не тільки від Діда Мороза, а й від депутата Харківської міської ради Владислава Ходаса.
22 груд. 2011

Новий рік

Новий рік наближається! Сьогодні в групах № 1,2 пройшли святкові новорічні ранки.
12 груд. 2011

Зима

Вітаєімо з першим днем зими! В садочку розвага "Ось і Зимонька прийшла!"
25 лист. 2011

День Здоров’я

День Здоров’я "Якщо хочеш бути здоровим".
16 лист. 2011

Семінар

Семінар-практикум на тему: "Інтерактивні технології розвитку мовлення дітей дошкільного віку"