5 лют. 2021

Тиждень харчування

Харчування - головний чинник, який забезпечує нормальний ріст та розвиток дитини, її здоров’я. Тому з 1 по 5 лютого цікаво та пізнавально було проведено Тиждень харчування. В рамках тижня харчування пройшла тематична розвага «Подорож у країну здорового харчування», під час якої діти закріпити поняття про корисну та шкідливу їжу.
21 січ. 2021

Розвага з безпеки життєдіяльності

В рамках Тижня безпеки пройшла тематична розвага "Щоб не сталася халепа - треба дбати про безпеку". Діти закріпили правила безпечної поведінки на вулиці та вдома.
15 січ. 2021

Тиждень безки

З 18 по 22 січня у закладі пройде зимовий Тиждень безпеки. Метою проведення є формування у дітей розуміння цінності власного життя та здоров'я, основ здорового способу життя.
6 січ. 2021

Фізкультурне свято

В закладі в рамках тижня фізкультури пройшло фізкультурне свято "Здоров’я тим всміхається, хто фізкультурою займається"
30 груд. 2020

Новорічні свята!

Новий рік – найулюбленіше свято дошкільнят. Діти із задоволенням співали, танцювали, грали в ігри, не приховуючи святкових переживань і радісних почуттів. На святі панували доброзичливість, піднесений настрій, віра у здійснення самих чарівних і завітних мрій.
18 груд. 2020

День здоров’я

З метою навчання дітей здоровому способу життя, виховання бажання займатися фізкультурою та спортом для зміцнення свого здоров’я у закладі пройшов День здоров’я "Здоров’я - це сила"
10 груд. 2020

Розвага з правового виховання

В рамках тижня права пройшла розвага для дітей старшого дошкільного віку "Тато, мама, я - щаслива сім’я". Діти закріпили знання про те, що вони мають право на сім’ю, любов та піклування.
25 лист. 2020

Педагогічна рада

В цікавій інтерактивній формі з дотриманням соціальної дистанціцї пройшла педагогічна рада "Збереження та зміцненння здоров'я дітей - одне із головних завдань закладу"
10 лист. 2020

Консультація для педагогів

Була проведена консультація для педагогів «Збереження й зміцнення здоров’я дітей шляхом використання комплексу засобів фізкультурно-оздоровчої роботи та оптимізації рухової діяльності»
3 лист. 2020

Козацькі забави

В старших групах пройшла музично-спортивна розвага "Козацькі забави". Свято пройшло в дружній атмосфері, емоціональний настрій та дух змагання були присутні на протязі всього заходу. Хай не буде переводу козацькому роду!