13 бер. 2020

Карантин у закладі

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №221 "Про запобігання поширенню на територіїї України короновірусу COVID-19" та листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154, з метою створення безпечного середовища для життєдіяльності дітей та профілактики захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, з 13.03.2020 установлено карантин, заборонивши відвідування закладів освіти.
4 бер. 2020

Свято весни та матері. Вітаємо!

В усіх вікових групах пройшли свята, де діти вітали своїх мам та бабусь зі святом 8 Березня! Ми приєднуємося до привітання дітей! Милі жінки! Здоров‘я вам, кохання, щоб у серці завжди жила весна!
28 лют. 2020

Увага! Коронавірус!

Шановні батьки! На сторінці "Безпека життєдільності вашого малюка" розміщена пам’ятка "Як знизити ризик інфікування коронавірусом". Ця інформація корисна для вас. Ознайомтесь, будь ласка!
17 лют. 2020

Стрітення

Музично-спортивне свято "Стрітення господнє зустрічаємо, Весну-красну зустрічаємо" зібрало багато дітей та гостей та принесло задоволення малечі
6 лют. 2020

Тиждень харчування

В рамках Тижня харчування для дошкільнят була проведена тематична розвага "Щоб здоровим залишатися, треба добре харчуватися"
4 лют. 2020

"Подорож у країну розумних паличок"

В закладі пройшов колективний перегляд заняття з логіко-математичного розвитку з використанням паличок Кюїзенера у групі середнього дошкільного віку №5
14 січ. 2020

Колядки та щедрівки!

Сьогодні вирував святковий настрій у закладі. Лунали дзвінкі різдвяні пісні і щирі слова-побажання, колядки та щедрівки!
24 груд. 2019

Новорічні свята!

Новорічні свята з хороводами біля ялинки пройшли в усіх вікових групах. Всі діти отримали подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса!
19 груд. 2019

Святий Миколай!

До нашого садочка завітав Святий Миколай та привітав діток із святом.
29 лист. 2019

"Крок за кроком"

Команда групи №6 "Дружба" приймала участь у фізкультурних змаганнях "Крок за кроком" та посіла ІІІ місце.