22 бер. 2016

Колективний перегляд заняття

Було проведено колективний перегляд заняття в групі раннього віку №8 «Не сумуй, рибко маленька, буде й у тебе велика сімейка».
14 бер. 2016

Продовження акції "Збирай кришки на протези для воїнів"

Батьківська рада дошкільного навчального закладу прийняла рішення продовжити акцію "Збирай кришки на протези для воїнів". Приєднуйтесь, не будьте байдужими!
4 бер. 2016

Привітання з 8 Березня

1,2,4 березня пройшли свята, де діти вітали своїх матусь, бабусь з жіночим днем 8 Березня. Прийміть і наші сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята — 8 Березня ! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни, Вас!
11 лют. 2016

Музично-спортивне свято

В дошкільному навчальному закладі пройшло музично-спортивне свято "Ой, минає вже зима". Діти з бажанням прийняли участь у всіх конкурсах.
27 січ. 2016

Методичне об‘єднання для музичних керівників

На базі дошкільного навчального закладу було проведено методичне об‘єднання для музичних керівників на тему "Роль української народної пісні у вихованні духовності підростаючого покоління".
20 січ. 2016

Конкурс на кращу снігову фігуру

В садочку пройшов конкурс на кращу снігову фігуру. Діти з бажанням ліпили із снігу різні фігури: дельфіна, гусеницю, автомобіль, паровоз, піраміду, ялинку та інші. Завітайте до нас у наше снігове царство!
10 січ. 2016

Увага! ГРИП!

Грип - це важка вірусна інфекція, яка не щадить ні дорослих, ні дітей незалежно від їх віку і національності. До цього захворювання багато хто ставиться дуже легковажно, але ж його супроводжує висока смертність, особливо великі ці показники серед малюків і літніх людей. Щорічно епідемія грипу вражає до 15% жителів нашої планети, а сумарно протягом життя кожен з нас втрачає на боротьбу з цією інфекцією близько року! БЕРЕЖІТЬ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я СВОЄ ТА СВОЇХ ДІТЕЙ!
31 груд. 2015

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

З Новим Роком! В добрий час Із Різдвом вітаєм Вас, З веселою колядою і кутею запашною! Щастя, миру Вам й добра І дожити літ до ста! Хай на Різдво колядка до Вас завітає, І зірка вертепна над будинком засяє! Теплом i любов'ю зігріє, Втілить в життя усі мрії!
24 груд. 2015

Новорічні свята

22-24 грудня в садочку пройшли новорічні свята. Діти побували у казці та зустрілися з казковими персонажами, а головне, з Дідом Морозом та Снігуронькою.
22 груд. 2015

Увага! Допоможемо хлопчику 4 років!

Наші батьки відгукнулися на чуже горе та збирають кошти на лікування онкохворого хлопчика Розлучного Кирила. Дякуємо за милосердя!