22 серп. 2019

Покладання квітів

Наші діти приймали участь у церемонії покладання квітів до памя’тника загиблим воїнам з нагоди Дня визволення Харкова в паркі станції Основа.
19 серп. 2019

Тиждень безпеки

В рамках Тижня безпеки була показана дітям вистава "Один вдома"
8 серп. 2019

Шановні батьки! Увага!

Шановні батьки! Оздоровчий період триває, дні жаркі та спекотливі. Не забувайте, будь ласка, одягати дітям панамки! Крім того, головні літні убори повинні бути із натуральної тканини, не теплими. Бережіть здоров‘я своїх дітей!
25 лип. 2019

Театр "Карнавал"

До дітей завітав у гості театр "Карнавал" з виставою "Нові пригоди Червоної шапочки"
10 лип. 2019

Раді вас вітати!

Наш заклад дошкільної освіти готовий до зустрічі дітей у понеділок 15 липня. Чекаємо на вас!
1 лип. 2019

Закінчився ремонт коридору!

В коридорі корпуса №2 закінчився капітальний ремонт. Дякуємо всім за допомогу!
24 черв. 2019

Проводяться ремонтні роботи!

В дошкільному закладі тривають ремонтні роботи. Дякуємо всім нашим батькам за розуміння та допомогу!
3 черв. 2019

День захисту дітей!

До Дня захисту дітей проведена розвага з піснями, танцями, іграми та щирими привітаннями.
31 трав. 2019

Випускні бали

В дошкільному закладі пройшли випускні бали - це було дуже емоційно, яскраво та хвилююче. Бажаєм нашим вихованцям міцного здоров'я, цікавих подорожей у Країну знань.
22 трав. 2019

Тематична розвага

В рамках тижня безпеки проведена тематична розвага "У школі пішохідних наук"