25 січ. 2019

Зимовий Тиждень безпеки

Тиждень безпеки З 21 по 25 січня в дошкільному закладі пройшов зимовий Тиждень безпеки. Давайте разом будемо вчити дітей турбуватися про своє життя та здоров’я!
14 січ. 2019

Колядки та щедрівки

Найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це співати колядки та щедрівки та отримувати за них подарунки. Сьогодні лунали дзвінкі різдвяні пісні і щирі слова-побажання, колядки і щедрівки. Справді святковий настрій вирував у закладі під час усього дійства.
11 січ. 2019

Фізкультурне свято

В рамках Тижня фізкультури в дошкільному закладі проведено фізкультурне свято "Ми - маленькі олімпійці"
21 груд. 2018

Новорічні свята

З 19 по 21 грудня в закладі пройшли новорічні свята. Новий рік – найулюбленіше свято дошкільнят. Діти із задоволенням співали, танцювали, грали в ігри, не приховуючи святкових переживань і радісних почуттів. На святі панували доброзичливість, піднесений настрій, віра у здійснення самих чарівних і завітних мрій. Всі діти отримали подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
28 лист. 2018

Педагогічна рада

В закладі проведена педагогічна рада "Мовленнєвий розвиток дошкільників на засадах гуманістичної спадщини В.Сухомлинського"
16 лист. 2018

Фізкультурні змагання "Крок за кроком"

В закладі пройшли фізкультурні змагання серед дітей старшого дошкільного віку "Крок за кроком". Вітаємо переможців - команду групи №4 "Вірні друзі"".
2 лист. 2018

Козацькі розваги

В старших групах пройшла музично-спортивна розвага "Козацькі забави". Свято пройшло в дружній атмосфері, емоціональний настрій та дух змагання були присутні на протязі всього заходу. Хай не буде переводу козацькому роду!
18 жовт. 2018

Свято осені

Сьогодні в дошкільному закладі пройшло свято осені. Діти співали, грали, танцювали, побували в осінній казці та отримали подарунки від щедрої осені.
5 жовт. 2018

Вітаємо з днем працівників освіти!

Шановні колеги! Вітаємо вас зі святом! Хай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.
20 вер. 2018

Тематична розвага "Казки світлофора Моргайка"

В рамках Тижня безпеки з дорожнього руху в усіх групах пройшла тематична розвага "Казки світлофора Моргайка"