19 груд. 2019

Святий Миколай!

До нашого садочка завітав Святий Миколай та привітав діток із святом.
29 лист. 2019

"Крок за кроком"

Команда групи №6 "Дружба" приймала участь у фізкультурних змаганнях "Крок за кроком" та посіла ІІІ місце.
13 лист. 2019

Фізкультурні змагання "Крок за кроком"

В закладі дошкільної освіти пройшов І тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком".
12 лист. 2019

Навчання з питань надзвичайних ситуацій

Сьогодні в закладі пройшло протипожежне тренування по відпрацюванню дій згідно інструкції з питань евакуації.
5 лист. 2019

Консультація для педагогів!

Безпека життєдіяльності дітей - важливий аспект освітньої роботи в нашому закладі. Тому для педагогів проведена консультація "Етапи роботи з дітьми щодо формування у них безпечної поведінки".
25 жовт. 2019

День здоров'я!

З метою формування у дітей свідомого ставлення до власного здоров'я у всіх вікових групах пройшов День здоров'я "В гостях у Добрячка"
19 жовт. 2019

Суботник.

Прекрасна традиція — збиратися і гуртом наводити лад на території закладу дошкільної освіти. Суботник - це ще один привід зробити світ навколо себе чистішим і красивішим!
11 жовт. 2019

Осінні свята

Сьогодні в закладі дошкільної освіти пройшло свято осені. Діти співали, грали, танцювали, побували в осінній казці та отримали подарунки від щедрої осені.
27 вер. 2019

Спортивні змагання разом з батьками

В групі №5 пройшли спортивні змагання "Любить спорт моя сім'я, любить тато, мама, Я". У спортивному залі панував дух дружби, взаємоповаги, підримки. Батьки переживали і підбадьорювали своїх дітлахів, а вони, в свою чергу, вболівали за батьків. Година захоплюючої, емоційної боротьби принесли велике задоволення всім учасникам змагань.
26 вер. 2019

Конкурс дитячого малюнку

В дошкільному закладі серед старших дошкільників пройшов І етап районного конкурсу дитячого малюнку з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля за темою: "Рідне місто - в серденьку моєму"