28 лип. 2022

З днем української державності!

Це свято в Україні відзначається вперше і пов'язане з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення. Ми відзначаємо його сьогодні, 28 липня ― у день хрещення Київської Русі й розуміємо, що Українській державності не 30, а понад тисяча років. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували тисячі поколінь українців.
14 лип. 2022

Важливі телефони воєнного часу

Шановні батьки та педагоги! На нашому сайті до вашої уваги важливі телефони воєнного часу. Скопіюйте собі потрібну інформацію та збережіть, щоб завжди була під рукою.
1 лип. 2022

Цікаві активності для малечі

Всеукраїнська онлайн-система освіти та піклування за дітьми «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві активності для малечі віком від 2 до 6 років.
22 черв. 2022

Як батькам поводитися з дітьми під час війни: 5 порад

Діти у сприйнятті світу та життєвих обставин орієнтуються на поведінку батьків. У Національній службі здоров'я нагадали, як поводитися з дітьми, аби вберегти їхню психіку в умовах війни.
8 черв. 2022

Звернення до вихователів, які вимушено перебувають за кордоном

Шановні вихователі, які вимушено перебувають за кордоном у зв’язку з агресією росії проти України. До вас це звернення від Державної служби якості освіти України
6 черв. 2022

Фотоконкурс "Мій батько - найкращий"

19 червня, у третю неділю червня, в Україні відзначається День батька. Свято засновано на знак вдячності тим представникам сильної статі, які сумлінно й самовіддано піклуються про своїх дітей. Харківський міський центр дозвілля молоді запрошує юних харків'ян долучитися до цього свята, узявши участь у фотоконкурсі «Мій батько - найкращий». Для цього необхідно надіслати свої світлини з вашим батьком в особисті повідомлення на сторінці ХМЦДМ у «Facebook».
1 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Діти Харкова - за мир!
31 трав. 2022

Зі святом, наші випускники!

Любі наші випускники! Ви покидаєте стіни дитячого садка і вирушаєте в подальший шлях серйозних знань і цікавих відкриттів. Цей шлях веде в країну під назвою Школа. Бажаємо вам мирного навчання, чудового настрою, багато енергії і активності, тяги до пізнання і завжди дзвінкого і щирого сміху. Нехай ваші перші кроки шкільного життя будуть легкі, зрозумілі й цікаві. Удачі вам і успіхів! А вам, дорогі батьки, бажаємо терпіння, наснаги та радості від нових досягнень вашого нащадка. І всім нам, звичайно МИРУ! Все буде Україна!
25 трав. 2022

Конкурс дитячого малюнку "Наше мирне небо"

Харківський аероклуб запрошує усіх бажаючих дітей до участі у конкурсі дитячого малюнка "Наше мирне небо". Переможці отримають цінні призи. Найкращі роботи будуть зображені на білбордах, які після завершення конкурсу встановлять на трасах і дорогах, що з`єднують регіони України, а також у містах країни. Мета конкурсу - разом візуалізувати мир в Україні.
19 трав. 2022

День вишиванки

День вишиванки відзначається у третій четвер травня і цього року припав на 19 травня…. Кожен українець, чи то в Україні, чи то за кордоном, малий чи дорослий одягає вишиванку і показує єдність, незламність і красу українського народу.... Все буде Україна!