31 трав. 2019

Випускні бали

В дошкільному закладі пройшли випускні бали - це було дуже емоційно, яскраво та хвилююче. Бажаєм нашим вихованцям міцного здоров'я, цікавих подорожей у Країну знань.
22 трав. 2019

Тематична розвага

В рамках тижня безпеки проведена тематична розвага "У школі пішохідних наук"
16 трав. 2019

Свято вишиванки

Всесвітній день вишиванки - це свято національної єдності. Діти прийшли до садочку в українських вишиванках та об'єдналися в дружнє коло.
7 трав. 2019

Покладання квітів

Діти старших груп 7 травня 2019 року приймали участь у церемонії покладання квітів з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом.
25 квіт. 2019

Привітання до Великодня від депутата Денисенка

Всі співробітники та діти закладу дошкільної освіти отрималим паски від депутата Анатолія Денисенка.
6 квіт. 2019

Суботник

Прекрасна традиція — збиратися і гуртом наводити лад на території закладу дошкільної освіти. Суботник - це ще один привід зробити світ навколо себе чистішим і красивішим!
4 квіт. 2019

Театр в гостях у малят

В гості до малят завітав театр "Карамелька" з виставою "Старі казки на новий лад"
26 бер. 2019

"У велику бджолину родину усі дружно ідем на гостину"

В групі № 3 старшого дошкільного віку пройшов колективний перегляд заняття з елементами пошуково-дослідницької діяльності " У велику бджолину родину усі дружно ідем на гостину"
11 бер. 2019

Свято 8 Березня

Дошкільнята нашого закладу привітали своїх мам та бабусів зі святом 8 Березня
27 лют. 2019

Педагогічна рада

Згідно річного плану в закладі дошкільної освіти пройшла педагогічна рада "Трудове виховання дітей як педагогічна проблема сучасності".