Правила прийому до закладу

Відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» з 01.06.2020 відновлюють свою діяльність заклади дошкільної освіти Основ’янського району.

Діяльність здійснюється відповідно до тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25.

У зв’язку з відкриттям закладу дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину прохання дотримуватись наступних правил:

1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.

2. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 7.00 до 19.00: приводьте дитину до ЗДО своєчасно з 7.00 до 8.30, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей.

3. Ранковий прийом дітей буде здійснюватись вихователями на території ЗДО (на майданчиках кожної групи). Вранці та кожні чотири години протягом дня дітям буде проводитись температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками соматичних захворювань будуть відсторонені.

4. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.

Необхідно пам’ятати!

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник протягом календарного року на підставі:

• заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  •  медичної довідки встановленого зразка про стан здоров’я дитини;
  •  карти профілактичних щеплень ф№063/о;
  •  копії свідоцтва про народження дитини.

Для зарахування дитини до спеціальних, інклюзивних груп додатково подається висновок Харківського інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, висновок лікарсько-консультативної комісії, направлення Управління освіти.

За наявності інвалідності дитини додається копія медичного висновку про дитину з інвалідністю.

Перелік осіб, які мають право на пільги

при позачерговому влаштуванні дітей у заклад дошкільної освіти

1. Діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (згідно з п.17 статті 20 та п.2 статті 30 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи").

2. Діти військовослужбовців (згідно з п.4 статті 13 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей").

3. Діти військовослужбовців військових прокуратур (згідно з п.4 статті 83 Закону України "Про прокуратуру". Документ ВРУ 1697-18).

4. Діти громадян, які мають статус внутрішньо-переміщених осіб з документами, які підтверджують наявний статус без попередньої електронної реєстрації.

5. Діти з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку або сенсорними та фізичними порушеннями.