Правила прийому до закладу

Щоб відвідувати заклад, необхідно зереєструвати дитину  на сайті            "Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади".

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник протягом календарного року на підставі:
  • - заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  • - медичної довідки встановленого зразка про стан здоров’я дитини;
  • - карти профілактичних щеплень ф№063/о;
  • - копії свідоцтва про народження дитини.
Для зарахування дитини до спеціальних, інклюзивних груп додатково подається висновок Харківського інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, висновок лікарсько-консультативної комісії, направлення Управління освіти.
   За наявності інвалідності дитини додається копія медичного висновку про дитину з інвалідністю.

Першочергово до закладу дошкільної освіти

зараховуються діти, які:

1. Проживають на території обслуговування закладу дошкільної освіти.
2. Є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти.
3. Є дітьми працівників закладу дошкільної освіти.
4. Належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенорними та фізичними порушеннями.
5. Належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, якім влаштовані під опіку, у прийомну сім'ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім'ю, атакож усиновлених дітей.
6. Перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей.
7. Діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дітй і збройних конфліктів.
8. Мають право на першочергове зарахування до закладів  освіти відповідно до закону.

Батькам потрібно знати:
1. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти у літній період та у таких випадках:                                                                                                                                                                * у разі  хвороби вихованця, його санітарного лікування, реабілітації;                                  * у разі карантину в закладі дошкільної освіти;                                                                            * на час відпустки одного з батьків або іншого представника дитини.
2. Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти може здійснюватися:                              1)  за заявою одного з батьків або іншого представника дитини;                                            2)  на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування  у закладі дошкільної освіти відповідного типу;      3) у разі досягнення вихованцем станом на 1 вересня повних семи років (для дітей  з особливими освітніми потребами - повних восьми років), що передбачає його відрахування до 31 серпня поточного року;                                                                                    4) у разі переведення вихованця до іншого закладу дошкільної освіти;                                5) у разі невідвідування дитиною закладу дошкільної освіти протягом двох місяців підряд упродовж навчального року без поважних причин.
3. Вносити встановлену плату за утримання дитини в закладі дошкільної освіти до 15 числа поточного місяця.
4. Віддавати і забирати дитину безпосередньо у вихователя, і обов'язково особисто, не передовіряючи її неповнолітнім особам.
5. Дотримуватися режиму роботи закладу дошкільної освіти, приводити та забирати дитину вчасно.
6. Своєчасно сповіщати вихователів про відсутність дитини у закладі  і причини її відсутності.

Діяльність закладу здійснюється відповідно до Постанови   від 22.09.2020 №55 "Про затвердження протиепідемічних  заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)" .

В умовах адаптивного карантину прохання дотримуватись наступних правил:
1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.
2. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 7.00 до 19.00: приводьте дитину до ЗДО своєчасно з 7.00 до 8.30, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей.
3. Ранковий прийом дітей буде здійснюватись вихователями на території ЗДО (на майданчиках кожної групи). Вранці та кожні чотири години протягом дня дітям буде проводитись температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками соматичних захворювань будуть відсторонені.
4. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.