ВАС ВІТАЄ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 52 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Є садочок в нас такий – не великий, не малий.
І ростуть в нім, як калинки - Вані, Саші і Маринки.
Вас завжди вітати рад
Наш п’ятдесят другий сад.

Наш девіз:

„Приймаємо в садочок з любов’ю, випускаємо в школу – з гордістю!”

1 жовт. 2017
Вітаємо з днем працівників освіти!
Шановні колеги! Вітаємо вас зі святом! Хай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.
21 вер. 2017
Конкурс дитячого малюнку
В дошкільному закладі серед старших дошкільників пройшов І етап районного конкурсу дитячого малюнку з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля за темою: "Рідне місто - в серденьку моєму"
18 вер. 2017
Тиждень безпеки з дорожнього руху
В рамках Тижня безпеки в дошкільному навчальному закладі з 18 по 22 вересня проводяться заходи, направлені на підвищення обізнаності дитини з безпеки на дорозі.
1 вер. 2017
Вітаємо з Днем знань!
Сьогодні дружний наш садок зібрав до купи всіх діток. Всі ми святкуємо День Знань.І нехай ми ще не в школі, але все-таки сміливо і впевнено відкриваємо цей світ і отримуємо нові знання. Нехай все у наших діток складається добре і успішно, нехай з легкістю запам'ятаються букви і цифри, нехай буде непереможне бажання вчитися і веселитися.
22 серп. 2017
Покладання квітів з нагоди дня визволення Харкова
Наші діти приймали участь у церемонії покладання квітів до памя’тника загиблим воїнам з нагоди Дня визволення Харкова в паркі станції Основа. Уклін живим! Загиблим слава!
3 серп. 2017
Театр "Пінокіо"
До дітей завітав у гості театр "Пінокіо". Діти з задоволенням подивилися виставу "Пригоди Марійки у дитячому садку".

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України