Университет ШАГ

ВАС ВІТАЄ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 52 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Є садочок в нас такий – не великий, не малий.
І ростуть в нім, як калинки - Вані, Саші і Маринки.
Вас завжди вітати рад
Наш п’ятдесят другий сад.

Наш девіз:

„Приймаємо в садочок з любов’ю, випускаємо в школу – з гордістю!”

3 квіт. 2020
До уваги батьків майбутніх першокласників!
Відповідно до наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 25.03.2020 №63 "Про внесення змін до наказу Департаменту освіти від 26.12.2019 №344" прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року закладів загальної середньої освіти міста Харкова розпочнеться після завершення строків карантину, визначених Кабінетом Міністрів України.
26 бер. 2020
Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня!
Загальноціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день до 24 квітня 2020 року включно. Відповідне рішення Уряду ухвалено 25 квітня 2020 року.
13 бер. 2020
Карантин у закладі
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №221 "Про запобігання поширенню на територіїї України короновірусу COVID-19" та листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154, з метою створення безпечного середовища для життєдіяльності дітей та профілактики захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, з 13.03.2020 установлено карантин, заборонивши відвідування закладів освіти.
4 бер. 2020
Свято весни та матері. Вітаємо!
В усіх вікових групах пройшли свята, де діти вітали своїх мам та бабусь зі святом 8 Березня! Ми приєднуємося до привітання дітей! Милі жінки! Здоров‘я вам, кохання, щоб у серці завжди жила весна!
28 лют. 2020
Увага! Коронавірус!
Шановні батьки! На сторінці "Безпека життєдільності вашого малюка" розміщена пам’ятка "Як знизити ризик інфікування коронавірусом". Ця інформація корисна для вас. Ознайомтесь, будь ласка!
17 лют. 2020
Стрітення
Музично-спортивне свято "Стрітення господнє зустрічаємо, Весну-красну зустрічаємо" зібрало багато дітей та гостей та принесло задоволення малечі

Дистанційна освіта на Класній оцінці