ВАС ВІТАЄ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 52 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Є садочок в нас такий – не великий, не малий.
І ростуть в нім, як калинки - Вані, Саші і Маринки.
Вас завжди вітати рад
Наш п’ятдесят другий сад.

Наш девіз:

„Приймаємо в садочок з любов’ю, випускаємо в школу – з гордістю!”

30 січ. 2018
Колективний перегляд
В дошкільному закладі пройшов колективний перегляд заняття з фізичної культури в ІІ молодшій групі №2 за методикою С.Єфименка "Непосиди-мишенята"
19 січ. 2018
Щедрий вечір добрим людям!
Дошкільнята старших груп розіграли перед малятами закладу розвагу "Щедрий вечір! Добрий вечір!".
5 січ. 2018
Малі олімпійські ігри
В рамках Тижня фізкультури в дошкільному закладі проведено фізкультурне свято "Малі олімпійські ігри"
26 груд. 2017
Новорічні свята
Новорічні свята с Дідом Морозом, Снігуркою та іншими казковими персонажами, хороводами біля ялинки пройшли в усіх вікових групах. Всі діти отримали подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса! Дякуємо!
14 груд. 2017
Новорічні пригоди Марійки
Діти з бажанням подивились виставу "Новорічні пригоди Марійки". Дякуємо акторам!
1 груд. 2017
Фінал конкурсу "Крок за кроком"
На базі ДНЗ №345 пройшов фінал конкурсу "Крок за кроком", де наша команда "Дружба" групи №5 посіла ІІ місце. Вітаємо!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"