ВАС ВІТАЄ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 52 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Є садочок в нас такий – не великий, не малий.
І ростуть в нім, як калинки - Вані, Саші і Маринки.
Вас завжди вітати рад
Наш п’ятдесят другий сад.

Наш девіз:

„Приймаємо в садочок з любов’ю, випускаємо в школу – з гордістю!”

1 груд. 2017
Фінал конкурсу "Крок за кроком"
На базі ДНЗ №345 пройшов фінал конкурсу "Крок за кроком", де наша команда "Дружба" групи №5 посіла ІІ місце. Вітаємо!
21 лист. 2017
ІІ тур фізкультурних змагань "Крок за кроком"
Діти старшого дошкільного віку групи №5 прийняли участь у ІІ районному турі фізкультурних змагань "Крок за кроком"на базі ДНЗ №72 та вийшли у фінал.
4 лист. 2017
Суботник
Прекрасна традиція — збиратися і гуртом наводити лад на території дошкільного навчального закладу - і вона успішно відроджується.
3 лист. 2017
Осінні свята
З 1 по 3 листопада в дошкільному заклад пройшли осінні свята. Діти співали, грали, танцювали, побували в осінній казці та отримали подарунки від щедрої осені.
27 жовт. 2017
Фізкультурні змагання "Крок за кроком"
В дошкільному навчальному закладі пройшов І тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком". Вітаємо переможців - команду "Дружба".
18 жовт. 2017
Планетарій
До дітей у гості завітав мобільний планетарій з виставою "Подорож по казковому небу"

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України