Правила прийому до закладу

Щоб відвідувати заклад, необхідно зереєструвати дитину  на сайті            "Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади".

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник протягом календарного року на підставі:
  • - заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  • - медичної довідки встановленого зразка про стан здоров’я дитини;
  • - карти профілактичних щеплень ф№063/о;
  • - свідоцтво про народження дитини.
Для зарахування дитини до спеціальних, інклюзивних груп додатково подається висновок Харківського інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, висновок лікарсько-консультативної комісії, направлення Управління освіти.
   За наявності інвалідності дитини додається медичний висновок про дитину з інвалідністю.

Першочергово до закладу дошкільної освіти

зараховуються діти, які:

1. Проживають на території обслуговування закладу дошкільної освіти.
2. Є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти.
3. Є дітьми працівників закладу дошкільної освіти.
4. Належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенорними та фізичними порушеннями.
5. Належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, якім влаштовані під опіку, у прийомну сім'ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім'ю, атакож усиновлених дітей.
6. Перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей.
7. Діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дітй і збройних конфліктів.
8. Мають право на першочергове зарахування до закладів  освіти відповідно до закону.

Батькам потрібно знати:
1. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти у літній період та у таких випадках:                                                                                                                                                                * у разі  хвороби вихованця, його санітарного лікування, реабілітації;                                  * у разі карантину в закладі дошкільної освіти;                                                                            * на час відпустки одного з батьків або іншого представника дитини.
2. Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти може здійснюватися:                              1)  за заявою одного з батьків або іншого представника дитини;                                            2)  на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування  у закладі дошкільної освіти відповідного типу;      3) у разі досягнення вихованцем станом на 1 вересня повних семи років (для дітей  з особливими освітніми потребами - повних восьми років), що передбачає його відрахування до 31 серпня поточного року;                                                                                    4) у разі переведення вихованця до іншого закладу дошкільної освіти;                                5) у разі невідвідування дитиною закладу дошкільної освіти протягом двох місяців підряд упродовж навчального року без поважних причин.
3. Вносити встановлену плату за утримання дитини в закладі дошкільної освіти до 15 числа поточного місяця.
4. Віддавати і забирати дитину безпосередньо у вихователя, і обов'язково особисто, не передовіряючи її неповнолітнім особам.
5. Дотримуватися режиму роботи закладу дошкільної освіти, приводити та забирати дитину вчасно.
6. Своєчасно сповіщати вихователів про відсутність дитини у закладі  і причини її відсутності.