ВАС ВІТАЄ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 52 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Є садочок в нас такий – не великий, не малий.
І ростуть в нім, як калинки - Вані, Саші і Маринки.
Вас завжди вітати рад
Наш п’ятдесят другий сад.

Наш девіз:

„Приймаємо в садочок з любов’ю, випускаємо в школу – з гордістю!”

Шановні батьки!

У зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) просимо забезпечити належне виконання

них рекомендацій:

1.       Ранкове приймання дитини до закладу дошкільної освіти та передачу після закінчення дня проводиться вихователем групи на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення), таким чином батьки до приміщень закладу не допускаються.

2.  Батьки, які приводять дітей до закладу, повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот.

3. Вихователь проводить температурний скринінг перед прийомом та кожні 4 години.

4. Діти, у яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до відвідування.

5. Заборонено приводити дітей до закладу з будь-якими ознаками інфекційних хвороб.

6. Проведення батьківських зборів заборонено, окрім тих, що проводяться дистанційно.

7. Мінімізувати перебування дітей до та після відвідування закладу освіти в місцях скупчення людей.

8. Проводити бесіди з дітьми щодо дотримання правил особистої гігієни в умовах карантину.

9. В разі відсутності дитини в закладі надавати вихователю групи повну та своєчасну інформацію щодо причин відсутності.

29 трав. 2020
Алгоритм прийому дітей під час карантину COVID- -19
Шановні батьки! Ознайомтеся з алгоритмом прийому дітей під час карантину
27 трав. 2020
Правила роботи закладу під час карантину
Шановні батьки! Ознайомтеся з правилами роботи закладу під час карантину!
4 трав. 2020
Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги!

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія