Протидія коронавірусу

Діяльність закладу здійснюється відповідно до Постанови   від 22.09.2020 №55 "Про затвердження протиепідемічних  заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)" .

В умовах адаптивного карантину прохання дотримуватись наступних правил:
1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.
2. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 7.00 до 19.00: приводьте дитину до ЗДО своєчасно з 7.00 до 8.30, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей.
3. Ранковий прийом дітей буде здійснюватись вихователями на території ЗДО (на майданчиках кожної групи). Вранці та кожні чотири години протягом дня дітям буде проводитись температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками соматичних захворювань будуть відсторонені.
4. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.